Divasleather.com ’dan yaptığınız alışveriş sonucunda mutlu olmanız temel prensibimizdir. Ürününüzü iade etmek isterseniz veya değiştirmek isterseniz size aşağıdaki koşullar çerçevesinde en hızlı şekilde yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

-Kargonuz size teslim edildikten sonra 7 gün içinde faturası ile birlikte (faturanın altında yer alan iade bölümünü doldurarak ), ürün koruma bandı açılmamış, etiketleri sökülmemiş ve kullanılmamış, yeniden satılabilirlik özelliği bozulmamış ürünlerinizi tüm aksesuarları ile birlikte faturanızla aşağıda belirtilen adrese geri iade gönderebilirsiniz. Bu koşullara uymayan iadeler kabul edilmeyerek size karşı ödemeli olarak geri gönderilecektir. Bu nedenle ürünleriniz size ulaştığında bozulmasına sebep olmayacak şekilde en kısa sürede denemenizi ve uygun olmadığını düşündüklerinizi, yukarıda belirtildiği şekilde iade göndermenizi öneriyoruz.

-YURTİÇİ Kargo ile iadelerinizi ücretsiz olarak geri gönderebilirsiniz. YURTİÇİ Kargo dışında bir kargoyla yaptığınız karşı ödemeli gönderiler kabul edilmeyip tarafınıza geri gönderilecektir.

İade kargonuz bize ulaştığında size e-posta ile bilgi verilecektir. İade ettiğiniz ürünlerin iade şartlarına uygunluğunu kontrol edildikten sonra kabul edilen iade taleplerine ait geri ödemeler 2 (iki) iş günü içerisinde bankaya iletilmektedir. Geri ödemeniz bankanız tarafından ödeme aracınıza ödeme yaptığınız şekilde (taksitli alışverişler taksitli iade edilir) yapılır. Bu sürecin ilerleme hızı tamamen bankanızın iç süreçlerine bağlıdır.

İade Kargo Alıcı : DIVA’S DERİ

İade Kargo Alıcı Adresi: Kazlıçeşme Mah. Hacı Reşit Bey Sok. No:6 Zeytinburnu-İstanbul

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR